Wybierz dział

Social media

Facebook, Instagram, Google+, Twitter to tylko niektóre z mediów społecznościowych, dzięki którym możesz zbudować pozytywne relacje z klientem. Pokaż swoje zaangażowanie, mniej oficjalną stronę swojej firmy i zdobądź zaufanie. Razem sprawimy że słowa fan i klient staną się synonimami.

Prowadzenie facebook

Facebook to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. Pozwala na wiele działań. Dodawanie atrakcyjnych postów na Fanpage to tylko jedno z nich Stworzymy dla Ciebie profesjonalną kampanię dzięki której dotrzesz do nowych klientów. Możesz zdecydować kto dokładnie będzie widział twoją reklamę. Wspólnie dotrzemy tylko do tych klientów, którzy będą zainteresowani Twoimi usługami.

Instagram marketing

Instagram to portal, który idealnie sprawdzi się jeżeli prowadzisz sklep z odzieżą bądź zajmujesz się gastronomią.. Zdjęcia, filmiki, bumerangi czy hashtagi w połączeniu z promowaniem dają szansę na zdobycie dużych zasięgów. Dzięki temu, duża liczba sprecyzowanych odbiorców zobaczy Twój przekaz. Szukasz nowych klientów, a nie masz dużego budżetu na reklamę. Podpowiemy Ci jak zdobyć ich za pośrednictwem Instagrama!

Co więcej?

Świat Social Media nie kończy się na Facebooku i Instagramie. Chcesz dowiedzieć się co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Zadzwoń!