Wybierz dział

Sklepy internetowe

Kategorie, produkty, cechy, koszyki, sortowania, logowania i wyszukiwania to zwykły informatyczny bełkot, bez właściwego podejścia. Tym podejściem jest dobry plan na początku, cel jaki chcemy osiągnąć poprzez uruchomienie internetowego kanał sprzedaży oraz zasoby, jakie musimy zarezerwować aby całe przedsięwzięcie zadziałało. My wiemy, jak to wszystko zorganizować.

Sklep internetowy dla Ciebie

„A teraz weź leżący przed Tobą długopis i spróbuj go sprzedać pierwszej napotkanej osobie. Masz może pomysł, jak do tego podejść i odnieść sukces?”

To tylko długopis!

Sprzedaż online jest o wiele bardziej skomplikowana. Nie można w niej użyć własnego czaru i innych werbalnych metod prezentacji produktu. Klient musi zapragnąć jego posiadania na podstawie zdjęcia i opisu. A może jest coś jeszcze?

Oto kilka praw i niezbędnych funkcjonalności ze świata e-commerce:

 1. Aby Twój sklep internetowy sprzedał produkt, klient musi na początku do niego trafić. Do tego służą różne mechanizmy marketingu internetowego opisane w odrębnym dziale oferty.
 2. Oferta Twojego sklepu musi być KONKURECYJNA! Pamiętaj, pracujesz na małej marży, ale nieograniczonym zasięgu!
 3. W chwili, gdy klient jest już w Twoim sklepie, musi szybko i bez przeszkód odnaleźć interesujący go produkt. Służą do tego celu funkcjonalności WYSZUKIWANIA, FILTROWANIA i SORTOWANIA produktów!
 4. Po odnalezieniu produktu, klient powinien mieć możliwość dokładnego zapoznania się z jego OPISEM, WYGLĄDEM, CECHAMI i WARIANTAMI!
 5. Jeśli klient podejmie decyzję o zakupie, powinien mieć możliwość szybkiego złożenia zamówienia, wybrania dogodnej dla niego FORMY PŁATNOŚCI i DOSTAWY!
 6. Po złożeniu zamówienia klient powinien być informowany o STATUSIE ZAMÓWIENIA!
 7. W razie konieczności klient powinien mieć możliwość ZAREKLAMOWANIA PRODUKTU, bądź jego ZWROTU!
 8. Sprzedaż online wymaga dużego nakładu pracy i zaangażowania po stronie administratora. Konfiguracja oferty, dodawanie produktów, przyjmowanie i obsługa zamówień, realizacja wysyłki towarów, dbanie o rozwój sklepu.
 9. Sklep internetowy to także szereg różnego rodzaju integracji z firmami zewnętrznymi. PŁATNOŚCI ONLINE, PROGRAMY MAGAZYNOWE, PROGRAMY ROZLICZENIOWE, DOSTAWCY TOWARÓW – FIRMY KURIERSKIE, PACZKOMATY i wiele innych.
 10. Sklep powinien przede wszystkim MAKSYMALIZOWAĆ ZYSKI przedsiębiorstwa poprzez szereg funkcjonalności promocyjnych: KODY RABATOWE, SPRZEDAŻ KRZYŻOWĄ, PRZECENY, WYPRZEDAŻE!
 11. Sklep powinien działać w sposób ciągły i mieć stałą obsługę techniczną w celu zabezpieczenia danych w nim zgromadzonych.

Te wszystkie funkcjonalności możemy Tobie zaproponować już TERAZ! Wprowadzimy z powodzeniem Twoją firmę do świata e-Commerce!