Wybierz dział

Google Ads

Właśnie w tym momencie tysiące użytkowników szuka w wyszukiwarce Google firmy podobnej do Twojej. Jeżeli Twojej strony internetowej nie ma w wynikach wyszukiwania to prawdopodobnie tracisz wielu klientów. Reklama Google Ads to najlepsze narzędzie reklamowe na rynku, które pozwoli Twoim klientom znaleźć Cię w Internecie w ciągu kilku sekund.

Opłata tylko za konkretnego klienta

Twoja reklama wyświetli się tylko wtedy gdy Klient wpisze konkretne, interesujące Cię słowo kluczowe. Ponadto zapłacisz dopiero gdy wejdzie on na Twoją stronę. Reklamy możemy wyświetlić w porządnej dla Ciebie lokalizacji, porze dnia oraz konkretnym osobom. Dzięki temu dotrzesz tylko do tych klientów, którzy skorzystają z Twojej oferty.

Nie tylko Wyszukiwarka

System Google Ads to nie tylko wyszukiwarka. Marzyłeś o tym, aby Twoja reklama wyświetlała się na czołowych serwisach informacyjnych w Polsce lub w dużych serwisach branżowych? Nie ma problemu. Chcesz, aby Twój film był wyświetlany na YouTube – Ads pozwala również na to.

Wszystko pod kontrolą

Wydasz dokładnie tyle ile planujesz. Zaplanujemy Twój budżet miesięczny, pomożemy opracować strategię reklamową. Na koniec każdego miesiąca przygotujemy skrupulatne raporty, które pokażą Ci jak Twoją ofertę odbierają klienci.