Wybierz dział

Doradztwo

Zastanawiasz się w jakim kierunku rozwijać swoje przedsiębiorstwo? Planujesz wprowadzić nowe produkty na rynek? Zwiększyć sprzedaż, poziom satysfakcji klientów i pracowników? Chcesz poprawić działalność operacyjną? Doskonale rozumiemy te i inne wyzwania, dlatego chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem, praktyką z wdrażania projektów lokalnie i globalnie.Jak działamy?

etap 1

Poznanie firmy

Skompletowanie najważniejszych informacji o firmie to podstawa. Zanim zrobimy pierwszy krok musimy wiedzieć na czym aktualnie stoimy.

etap 2

Analiza i diagnoza

Ocena bieżącej sytuacji, czyli analiza zebranych materiałów oraz wyciągnięcie wniosków to bardzo ważny etap. Widzimy mocne i słabe strony, możemy zatem określić, co należy poprawić, a co już dobrze funkcjonuje.

etap 3

Plan rozwoju

Jak sprawić, by procesy biznesowe stały się bardziej przejrzyste, jak rozwinąć kanały sprzedaży lub jak powinna wyglądać strategia firmy w najbliższym okresie? Wszystkie te pytania prowadzą do stworzenia idealnego planu dla Twojego biznesu.

etap 4

Wdrożenie i monitorowanie

Po rzetelnym przygotowaniu planu, czas na wcielenie go w życie. Proces musi być ciągle obserwowany. W tym celu mierzone są wyniki, jakie przynoszą wprowadzone zmiany.

etap 5

Doskonalenie

Po pierwszej już analizie wskaźników możemy już modyfikować plan firmy. Bieżące dostosowywanie działań daje nam szanse na uzyskanie najlepszych efektów.

Brzmi ciekawie?

Razem opracujemy plan, którego efekty będziesz mógł obserwować już po kilku tygodniach od pierwszego naszego spotkania. Wszystko wyjaśnimy i będziemy doradzać CI na każdym etapie naszej współpracy. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co może pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

Co jeszcze?

Na przestrzeni lat prowadzenie firmy stało się dużym wyzwaniem. Konkurencja rozwija się coraz szybciej, klienci są coraz bardziej wymagający, pracowników przybywa i coraz trudniej dobrze prowadzić biznes. W związku z tym powstały obszary, w których po prostu każdy zaczyna potrzebować konsultacji.

Niezależnie od wielkości Twojej firmy, to do jej dobrego funkcjonowania niezbędny jest przemyślany plan. Nasze usługi doradcze są odpowiedzią na Twoją potrzebę uzyskania wskazówek z zakresu biznesu, sprzedaży i stworzenia planu działań dla firmy. Pomożemy określić Ci Twoje cele, kierunki rozwoju, podpowiemy jak usprawnić funkcjonowanie działów. Określimy jakie procesy warto wdrożyć i jakimi wskaźnikami zmierzyć później efekty naszej strategii biznesowej.

Niezależnie od tego czy Twoja firma jest mała, średnia czy duża potrzebuje przejrzystych procesów biznesowych. Możemy Cię zapewnić, że ich poprawa automatycznie ulepszy funkcjonowanie Twojej działalności. Wiemy, że istotną kwestią dla każdej firmy jest osiąganie zysków. Dlatego też obecnie tak ważne stało się doradztwo sprzedażowe. Dla przykładu, jeśli chcesz rozpocząć handel online. Oznacza to, że będziesz tworzyć zupełnie nowy kanał, przez który będziesz komunikować się z klientami w celu sprzedaży swoich produktów czy usług. Aby to działanie przyniosło pozytywne efekty musi opierać się na dobrze przemyślanym i przygotowanym planie.

Jeśli nie wiesz czy potrzebujesz strony www, sklepu internetowego czy może profilu na Facebooku z podpiętą ofertą sprzedażową, skontaktuj się z nami. Pomożemy wybrać odpowiednie dla Ciebie narzędzia. Sprawdź jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!